ua ru EN

Штори, які будуть в тренді в 2022 році: вибір дизайнерів

Правильно підібрані штори гармонійно підкреслюють стиль інтер'єру, водночас додають оселі індивідуальності та затишку.

Які штори будуть в тренді в 2022 році? Яке текстильне оздоблення обирають дизайнери інтер’єрів для своїх проектів? Насамперед, мінімалістичне, багатошарове та з двокольорових тканин.

️Штори у стилі мінімалізм

Взагалі, тенденція 2022 року – це мінімалізм у всьому. У віконному текстилі переважатимуть лаконічні форми, які замінять драпірування та об'ємні рюші. Прикладом можуть бути прямі портьєри чи римські штори із екологічних матеріалів високої якості. А щоб додати акцентів та звернути увагу на вікна, радимо скористатися насиченими та глибокими відтінками.

️Природні (натуральні тони)

Натуральні кольори – ще один тренд цього року. Варто обирати штори таких тонів:

• Солом'яний, беж, слонова кістка;

• Коричневий;

• Білий та чорний;

• Глибокі тони зеленого, теракотового, синього;

• Сірий у будь-яких проявах.

️Двоколірне полотно

Двокольорові тканини стильно доповнюють класичні портьєри. Основну частину полотна зазвичай займає нейтральний колір (сірий, білий, бежевий), а бокові частини оздоблені більш насиченими відтінками: чорним, зеленим, шоколадно-коричневим, синім.

️Легкі та світлі фіранки

У країнах, де взимку не вистачає сонячного світла, найчастіше використовують легкі тканини, до того ж це може бути не лише звичний для нас тюль, а й будь-яка світла тканина. Наприклад, для спальні легкі штори можна поєднати зі світлими блекаут-ролетами.

️Багатошаровість

Стильне поєднання різних матеріалів стане чудовим акцентом вашого інтер’єру. Якщо в кімнаті переважають бежеві, коричневі, сірі або чорно-білі тони, можна скористатися такими рішеннями:

• портьєри у поєднанні з ніжним тюлем;

• тюль, доповнений римськими або ж рулонними шторами;

• декілька видів фіранок;

• жалюзі та легкий тюль.

Але, навіть з огляду на всі тренди, найважливіша порада - орієнтуватися на особисті уподобання, комфорт та затишок у вашій оселі!

Більше гарних світлин цього текстильного проекту можна подивится за посиланням: https://kalina-design.com.ua/project/nezhnyj-rozovyj-tanec-dlya-dvoih.

Штори, які будуть в тренді в 2022 році: вибір дизайнерів
Читайте також