ua ru EN

Димчасто-ніжний трояндовий танок для двох


Тонкий вишуканий фарфор філіжанки, над якою здіймається аромат вранішньої кави з молоком. Перший ковток, що пробуджує й надихає на новий день – так приємно зробити його в оточенні ніжних троянд! Саме такі асоціації виникають у тих, хто вже встиг познайомитися із нашим новим проектом світлої й затишної спальні.

У цій кімнаті немає яскравих акцентів й нав’язливих відтінків. «Димчасто-ніжний трояндовий танок для двох» – це пастельні тони та загадкові напівтіні, це затишний простір-оазис, тиха гавань посеред бурхливого сьогодення.

Спальня – своєрідне місце сили для двох закоханих, які є одним цілим. За надійними стінами можна безпечно усамітнитися з коханою людиною, розслабитись після складного дня, набратися сил, наснаги й натхнення. Повноцінний відпочинок – запорука бадьорості, тонусу та вміння залишатись в ресурсі незалежно від оточуючих обставин. І цьому, як найкраще, сприяє вишукане оформлення подружньої спальні. Тут є стиль й елегантність, респектабельність та витонченість, романтичність й атмосферність, ідеальна гармонія форм, кольорів та фактур.

У цьому проекті необхідно було поєднати затишну спальню із робочим кабінетом, одночасно виділивши його у окреме міні-приміщення. Причому, вимога замовників – зробити це виключно за допомогою текстильних елементів: двері, перегородки та інші подібні конструкції не розглядались.

Для облаштування особистого кабінету оптимально підійшла невеличка ніша, розташована по лінії стіни з вікном. Саме під вікном, де найкраще денне освітлення, знайшли своє місце письмовий стіл із стільцем. Важливо було перетворити куток для роботи на окрему комфортну локацію. Зробити це нам допомогли щільні штори із вишуканого велюру відомого турецького бренду Mirteks м’якого й ніжного бежевого кольору. Вони рухаються по прихованому в ніші стельовому карнизу, одна – з боку кабінету, інша – з протилежного боку, сходячись по центру і утворюючи цілісну завершену картину оформлення вікна. По вертикалі й горизонталі гардини оздоблені широкою декоративною тасьмою з оригінальнім орнаментом. Така стрічка надає шторам цілісного довершеного вигляду.

Між шторами й вікном знайшлося місце для білосніжного напівпрозорого тюлю бренду Bondy, Турція. Гипюровий тюль притягує погляд невагомим павутинням найтоншого плетіння, прикрашеного ажурними квітами із мініатюрними перлинками в центрі кожної. Ця деталь додає інтер’єру спальні легкості, затишності й стриманої стильної елегантності.

Окремої уваги заслуговують римські штори з цупкого поліестеру, які ми використали в оформленні міні-кабінету. Вони є максимально лаконічними, а тому повністю відповідають робочій обстановці локації. І, при цьому, не виглядають знеособлено. Оригінальності їм надає абстрактний геометричний фактурний малюнок, ніжної вишуканості – світлий молочний колір, а завершеності й стилістичної єдності з інтер’єром – декоративна тасьма, та сама, що використовувалась в оздобленні штор на вікні.

Завершальним акцентом в оформленні спальні стали стьобана велюрова ковдра на ліжко і невеликі декоративні подушки. Вони мають приглушений колір розквітаючої весінньої троянди і доповнені вже знайомою нам широкою тасьмою з орнаментом.

Це не просто гарна подружня спальня. Це – історія, що прочитується у кожній дрібничці. Історія домашнього затишку, захоплива розповідь про те, як можна створити в кімнаті робочу зону і при цьому зберегти атмосферу комфортного відпочинку, ідеальної гармонії стилю й теплих романтичних відносин.