ua ru EN

Клітинка в текстильному оздобленні сучасних інтер’єрів

Будь-який інтер’єр набуває особливої привабливості, якщо в ньому з’являються цікаві елементи. Одним із популярних акцентів є звична для нас клітинка. І залежно від її варіацій вона може зробити інтер'єр яскравим або стриманим, ошатним і респектабельним або, навпаки, по-домашньому затишним.

Всім відома шотландська клітинка – це далеко не єдиний можливий варіант.

Є ще:

▪️ романтичний і ніжний гінгем – доволі дрібна однотонна клітинка;

▪️ французький стиль віші із широкими смугами, що ідеально підходить до інтер’єрів прованс;

▪️ рішучий і дещо навіть бешкетний барбері родом із Британії – складний малюнок із смуг чотирьох різних кольорів;

▪️ гусяча лапка – візерунок, одночасно і схожий, і не схожий на класичну клітинку;

▪️ однозначний, без недомовленостей, контрастний шаховий орнамент та інші.

Але не варто думати, що картатий декор – це просто. Клітинка вимагає уважного і делікатного ставлення: її недоречно поєднувати із геометричними орнаментами у вигляді кола, трикутників або трапецій. Вона не любить поряд із собою рослинних візерунків і яскравих кольорових плям. Найкраще оточення для королеви-клітинки – однотонні поверхні стриманих пастельних кольорів.

Покривала, декоративні подушки, штори, скатертини та інші текстильні вироби з цим візерунком зроблять будь-яке приміщення стильним і гармонійним. І, при цьому, сучасним – адже клітинка вже протягом багатьох років залишається поза примхливими модними тенденціями, демонструючи дивовижну стабільність.

Яку б клітинку ви не обрали для текстильного оздоблення вашої оселі – однотонну або різнокольорову, яскраву або пастельну, дрібну або велику, просту або зібрану із декількох смужок – будь-яке з рішень вас не розчарує!

Більше гарних світлин цього текстильного проекту з використанням клітинки можна подивится за посиланням: https://kalina-design.com.ua/project/primer-proekta-4.

Клітинка в текстильному оздобленні сучасних інтер’єрів
Читайте також