ua ru EN

Магнолії лимонний дух, солодкі мрії олеандра...


Замовники цього проекту, молода подружня пара, поставили перед нашим салоном задачу розбавити строгий класичний стиль вітальні, зробити її більш легкою та затишною. Тим часом йшла весна, ми надихалися свіжістю перших весняних дощів, барвистою красою квітів, і творили.

В реалізації нашої ідеї допомогла бездоганна якість і надзвичайно гарний флористичний малюнок тканини Designers Guild. Ніжні пелюстки магнолій, що тільки-но розквітли на світанку, підкреслюють і прикрашають водночас класичну аскетичність меблів. Переливи відтінків від сніжно-білого до глибокого сірого ідеально підійшли за кольоровою гамою до загальної концепції проекту. Цифровий друк найвищої якості створює враження, що кімната наповнилася витонченим ароматом духмяних бутонів.

Льон лягає м'якими плавними складками, що цілком відповідає складним і досить суворим вимогам класики. Штори з цієї тканини не потребують додаткового декору. Досить елегантного карнизу Winart та підхвату для штор, щоб сформувати бездоганну композицію й фактуру.

Завданням цього проекту було пом’якшення лаконічних ліній класичного інтер’єру за допомогою штор. Складність полягала у використанні досить стриманої кольорової палітри, яку обрали замовники, але наша команда знайшла той самий, ідеальний варіант оздоблення.

І на шторах, і на тюлі використана стрічка Bandex для формування рівномірних лаконічних складок, які не відволікають увагу від розкішного дизайнерського малюнку тканини.