ua ru EN

Мозаїка життя


Дитячий простір – це ціла планета, такий яскравий та безпечний казковий Всесвіт, що лишається в пам’яті на все життя. Ми всі з теплою усмішкою згадуємо, як будували замки з подушок, гралися у лабіринтах із ковдри, сміялися, ділилися важливими дитячими секретами та мріяли про майбутнє – світле, щасливе, захоплююче…

Саме батьки дарують дитині цей маленький особистий світ, коли з ніжністю і турботою підбирають кожну подушку, штору або іграшку. Дитяча кімната – місце сили кожної дитини, тому воно має бездоганним не лише на вигляд. Привнести почуття комфорту та спокою – основне завдання, яке ми виконуємо за допомогою текстилю.

«Мозаїка життя» – це надзвичайний дизайнерський пазл, ніби нагадування про безперервність буття, це впевненість у завтрашньому дні, це можливість доторкнутись до вічного. Король Лев пояснював своєму синові – майбутньому господарю прайду – важливість кола життя, його роль у ньому. Це філософія сильних, світогляд лева.

Оздоблення дитячої кімнати в такому стилі – це оригінальне рішення для тих, хто звертає увагу на дійсно важливі речі, вічні цінності. Така дитяча кімната нагадуватиме дитині, що вона – частина Всесвіту, зірка на небі буття.

Гарно оформлена дитяча кімната з оригінальним та комфортним текстилем сприяє не тільки благополуччю малюків, але і їх розвитку. Без сумніву, оточення дитини впливає на неї, тому оздобленню кімнати приділяється стільки уваги.

Мозаїчна тканина від бренду Prestigious Textiles – це стилістичний тандем вишуканого дизайну та бездоганної якості натурального полотна. Також це гарантія здоров’я та комфорту вашої дитини. Малюнок на текстилі виконано екологічною безпечною фарбою, тому навіть у найспекотніші дні на відкритому сонці римські штори з такого полотна не виділятимуть жодних шкідливих речовин.

Яскравих нот до симфонії комфорту та безпеки дитячої кімнати вносить життєрадісний кант сонячного кольору від бренду Suerte. Благородний стриманий відтінок, на відміну від надто яскравих тонів, надає кімнаті спокою та підкреслює тендітне плетіння полотна.