ua ru EN

Відбило небо у воді незайманість блакиті...


Небо… Дітьми, ми видивлялися у ніжно-блакитному небі знайомі силуети, вигадували неіснуючих персонажів та просто мріяли злетіти вгору, немов птахи. Пізніше, підлітками - ми загадували бажання, виглядаючи зорі, що падали, та довіряли синій безодні свої таємниці.

А як часто зараз ми підіймаємо очі до небес? Дозволяємо собі фантазувати й надихатися неймовірними градієнтами кольору: іноді чистим ніжно-волошковим полотном, по якому провели пензлем з лазуровою фарбою, а іноді густою синявою з вкрапленнями королівського пігменту…

Саме ці спогади й надихнули нас на створення проекту в небесно-блакитних тонах. Завдання, яке нам поставив клієнт - оформити вікна неодмінно світлими, але виразними шторами, які добре захистили б лаунж-зону від палючих променів сонця, і дозволили б створити комфортне місце для повноцінного відпочинку.

Класичний стиль інтер'єру, вишукані колони і приголомшлива галерея вікон визначили стиль текстильного оздоблення. Саме класика допомогла нам гармонійно об'єднати естетику цього простору з практичністю декору.

Що потрібно було врахувати при розробці композиції та підборі тканин? Нестандартні розміри вікон (висота яких сягає 5 м), їх розташування (між вікнами немає простінків), складну конструкцію стін з 4 кутами вигину (карниз для навішування штор вигинався на місці за формою еркера), дуже активне сонце.

Найтонший і мереживний, наче хмаринка, французький тюль Helen Tomas, неймовірна базова тканина ніжно-блакитного тону фабрики JLK (100% поліестер) та розкішний компаньйон для цієї пари - благородний вершковий велюр на шовковій основі (20% шовк, 80% поліестер) фабрики Safetex. Така композиція ідеально передає, на наш погляд, палітру неба, невтомне бажання свободи та відчуття польоту.

Індивідуальна вишивка шовковими нитками та сиза бахрома з китицями з колекції Fluffy Fabrics Wholesalers стали акцентними деталями дивовижно ніжних штор.

Неймовірна ілюзія безхмарного літнього неба, точно такого, як в далекому і щасливому дитинстві, тепер на відстані руки...