ua ru EN

Краплинки перлин на бузкових трояндах


Молодість прекрасна сама по собі. Але при цьому важливо, щоб її оточували не менш прекрасні речі. Романтична ніжність, свіжість юної краси, світле й позитивне сприйняття оточуючого, які притаманні молодій дівчині, потребують відповідної «обгортки». І бажано, щоб ця «обгортка» не була банальною й передбачуваною.

Саме цим ми керувались при оздобленні кімнати дев’ятнадцятирічної дівчини. Вона оформлена в класичному стилі, без неочікуваних деталей та рішень. Водночас, в ній немає дещо інфантильного так званого стилю «барбі» в яскраво-рожевих тонах. Зате є ніжні пастельні відтінки пряженого молока й квітучого бузку, пишна молочна піна мережива і дрібні перламутрові намистинки, немовби застиглі краплинки перлин на бузкових трояндах.

Головна мета цього проекту – перетворити звичайну кімнату на чарівну казкову оселю, створити інтер’єр, не схожий на інші дівочі інтер’єри, наповнити його аурою романтики й радісної піднесеної замріяності й не знехтувати комфортом та затишком.

Широке вікно, що займає всю стіну, прикрашають двокольорові штори з ламбрекеном із щільного ошатного велюру турецького бренду Mirteks, ніжного й пухнастого на дотик. У ламбрекені він створює стильні напівкруглі складки, у шторах - м’яко й вільно спадає донизу. Тканина виготовлена зі стовідсоткового поліестеру – міцного, невибагливого й довговічного матеріалу. Комбінація насиченого бузкового й приглушеного молочного кольорів гармонійно доповнює декор стін. До того ж таке поєднання виглядає достатньо сучасно, але також елегантно та респектабельно.

Дівчата традиційно небайдужі до поміркованої некричущої розкоші. Ми врахували це і прикрасили штори й ламбрекен вишуканою бахромою в тон основної тканини. А доповнюють картину стильного шику оригінальні шнури-підв’язки з об’ємними китицями.

До віконного ансамблю додається ще й тюль – ніжний, витончений, молочно-пінний, із ледве помітним фактурним орнаментом і розсипом дрібних перлинок-намистин по нижньому краю. Виготовлений із найтоншого гіпюрового мережива турецької фірми Bondy, він нагадує невагому романтичну фату нареченої. Сидячи на широкому підвіконні і задумливо дивлячись у вікно крізь цей тюль, так приємно зануритися у казкові дівочі мрії, уявити себе юною тендітною принцесою, яка ось-ось побачить свого прекрасного принца.

Карниз, який утримує тюль і штору з ламбрекеном, ми закріпили у спеціальній ніші над вікном – аби він не відволікав погляд від завершеного текстильного ансамблю.

Для того, щоб кімната дівчини виглядала ще більш стильною, ми вирішили не обмежуватися декором вікна і виготовили стьобане покривало й невеличкі декоративні подушки для ліжка із тих самих матеріалів, що використовувалися для пошиття текстилю для вікна. Отже, маємо ніжне на дотик м’яке покривало кольору розтопленого вершкового морозива із бузковою оборкою по довгому краю, а також молочно-бузкові подушки. Дві із них – це так звані «думки», тобто, прямокутні подушки. Прозове мереживо з тендітними краплинками перлин в їх оздобленні органічно доповнює строгий акцентний кант. Зовнішня частина подушок-валиків - це комбінація із широких молочних і бузкових смуг, поєднаних між собою вузькою мереживною стрічкою.

Тандем із вишуканості й ніжної чистоти, сучасних тенденцій і казкової чарівності вийшов бездоганно гармонійним. В такій кімнаті хочеться закохуватись, мріяти і сподіватись, дивитись у майбутнє радісним відкритим поглядом і щодня відкривати для себе нові переваги безтурботної юності. Саме те, що потрібно молодій дівчині!