ua ru EN

Бузково-кавова ванільна насолода


Неймовірний аромат весняного бузку ще в ранковій росі, свіжозварена кава у ліжко та ванільні еклери, що тануть у роті… Уявили? Мабуть, це найкращий початок дня. Кожен з нас хоче прокидатися у розкішному ліжку, ніжитися в обіймах ранішнього сонця та відчувати себе справжнім королем чи королевою свого життя.

Саме такі фантазії надихнули нас на створення цього проекту. Бузково-кавова ванільна насолода – це благородні пудрові відтінки у поєднанні з невагомим мереживом. Комплект легких, як хмаринки, подушок та покривало, виконані із якісної тканини та оздоблені квітковими мотивами, додають французького шарму та елегантності кімнаті. Прозоре благородне мереживо гардини, ніби тендітні вигини жіночого тіла, заворожує, кличе та запрошує торкнутися хоч кінчиками пальців.

Спальня – це Всесвіт для двох, особливий простір для відпочинку та натхнення, який формує міцний емоційний зв’язок сім’ї та здатен наповнити життєвою енергією. Місце, де близькі люди можуть лишитися наодинці одне з одним, відокремитися від усього навколо і ділитися найпотаємнішим. Дуже важливо зберегти у ній баланс чуттєвості та затишку.

Вдало підібраний текстиль допоможе у цьому. Ніжна тканина подарує комфорт та відпочинок вашому тілу. Вона дозволяє шкірі дихати та регулює температуру як взимку, так і в спекотні літні дні. Пастельні, димчасті відтінки бузкового, кави з молоком та сірого сприятимуть розслабленню та створенню затишної, душевної та романтичної атмосфери. Вишукане мереживо в оздобленні текстилю ідеально доповнює цей тендітний ансамбль.

Що найголовніше в шторах? Крім заздалегідь продуманого дизайну? Звісно, тканини.

Романтичність цієї кімнати закладено вже в назвах серій швейцарського бренду Creation Baumann.

Тканина з витонченою назвою Dentelle оздоблює наші просторі й світлі вікна. Вона тендітна, наче павутиння з ранковою росою, що тремтить та гойдається від найлегшого подиху вітру. Ніжна, м'яка на дотик, елегантна. Легка й невимушена, подібна до делікатного мережива. Її створено за технологією витравки.

Основою нашого розкішного покривала та подушок стала декоративна тканина Giulietta. Лінійні композиції з квітів та листя, що струмують по елегантному жаккардовому переплетенню, як філігранна сітка. Вони перетікають одне в одне, плинуть, неначе річка або дерево буття, щось дуже природнє й вічне. Цей перехід і створює інтригуючу гру яскравих кольорів або складних контрастів матового і сяючого кольорів – залежно від кольору, який ви виберете.

Що ще? Трохи грайливих бантів на подушках, перший вранішній сонячний промінь, і, звичайно, любов… Вона панує всюди…