ua ru EN

Вітаємо з днем вишиванки!

Вишиванка – це душа українського народу. Яскравими мальвами на полотні вибиті сторінки багатої історії. Родюча рідна українська земля оспівана не лише в народних піснях, а й закарбована у вічності через традиційну вишивку. 

Національна вишивка – це справжній скарб, який споконвіку передавався від покоління до покоління. Мама навчала доню вишивці, передаючи усю глибину любові до рідного краю та народу. Вишиванки вдягають на найбільші свята, щоб висловити свою повагу до предків та духовно стати одним цілим з великим народом.

Не так давно Україна почала святкувати День вишиванки - відносно молоде, але вже улюблене свято українців. Таким чином ми популяризуємо українські традиції, закарбовуємо в пам'яті важливі моменти та спогади, і найголовніше - об'єднуємося як нація!

Вишиванка - це не лише одяг, це наш код, за допомогою якого кожна людина "прописує" свої бажання та мотиви на тканині, використовуючи основні кольори:

червоний – символізує любов до людини, життя, енергію сонця;

білий – символ невинності й оберіг від нещастя та лихого ока;

чорний – це багатство і достаток;

жовтий – справжній символ меду і пшениці, добробуту, достатку, багатства і радості;

зелений – жіночий колір, колір усього живого;

синій – символ неба і води, звільнення від хвороб і душевного спокою.

Одягайте вишиванки, адже це найяскравіший та красномовніший вияв наших національних почуттів, ідей та переконань. А ще це неймовірно гарно!

Вітаємо з днем вишиванки!
Читайте також