ua ru EN

Виставка «Design. Living Tendency» - 2021

29 вересня в цьому році розпочала свою роботу визначна для всієї творчої спільноти виставка «Design. Living Tendency», в межах якої проводився особливий для нас “День Текстильного Декоратора 2021”.

Текстильні декоратори не залишились цього разу осторонь - активно приймали участь в оздобленні Театру Дизайну - захоплюючої тренд-зони з 4 кімнат різного кольору, яка створювалась під очільництвом Олени Фатєєвої - архітектора, дизайнера, члена журі Першого національного конкурсу "ТОП-100 текстильних декораторів України 2021".

Традиційно ця зона є місцем сили та творчого натхнення для дизайнерів інтер'єру і, зазвичай, текстильні декоратори не приймали участі в її оздобленні. Але все змінюється на краще завдяки невгамовній рушійній силі пані Ирини Сосницької, тож цього року тренд-зона була задекорована креативними представниками спільноти текстильних дизайнерів.

Яскрава, барвиста, з такою промовистою назвою “Кольори життя” зона складалася з 4 кубів, які імітували зріз житлової кімнати, в якій стіни, підлога й стеля були пофарбовані одним відтінком, це були: синій, зелений, фіолетовий, темно-червоний.

Завданням декораторів було “врятувати” інтер'єр за допомогою текстильного оформлення. Розбившись на пари, текстильні дизайнери створили гарні та сучасні концепти, в яких хочеться жити, творити, любити! Тож шановні дизайнери інтер'єру та архітектори теж лишилися задоволеними цими рішеннями та втіленням ідей.

Виставка «Design. Living Tendency» дуже важлива для всіх нас, бо ж вона є певним орієнтиром, показником стану текстильного ринку. Бажаємо їй з кожним роком ще більше учасників, надійних партнерів та зацікавлених відвідувачів, хай зростає рівень тих, хто прийматиме участь, буде ще більше цікавих ділових заходів!

Виставка «Design. Living Tendency» - 2021
Читайте також