ua ru EN

Салон «Калина» увійшов до ТОП-10 текстильних декораторів України!

Дорогі друзі! З великою радістю та гордістю за свої роботи салон інтер’єру «Калина» прийняв участь у конкурсі "ТОП-100 текстильних декораторів України", що проводився Асоціацією текстильних декораторів та дизайнерів України. 

За його результатами салон «Калина» увійшов до ТОП-10 текстильних декораторів України, пишаємося бути серед найкращих! Три наші конкурсні роботи посіли почесні призові місці. Дві – в категорії «Текстиль в еко і етно інтер’єрі» - вишуканий проект «Мамині обійми» посів 1 місце та лаконічний «Чоловіча пристрасть. Мисливський будинок» посів третє місце, та одна в категорії «Авторський текстиль, креативний арт-об’єкт» – фантазійний проект «Країна мрій моїх» посів друге місце.

Нас переповнюють почуття щастя, вдячності, натхнення на нові досягнення! Хочемо висловити найщирішу подяку пані Ірині Сосницькій за величезний вклад у розвиток галузі, а всій її команді - за завзяту працю! Найщиріша подяка від нас шановним консультантам, експертній раді, членам жюрі - їх завдання обрати кращі серед 247 робіт було дуже непростим! Красно дякуємо шановним членам журі за високу оцінку нашого проекту «Мамині обійми», адже він для нас – особливий!

Салон «Калина» увійшов до ТОП-10 текстильних декораторів України!
Читайте також