ua ru EN

Отримання нагород за участь в Міжнародній премії Heimtextil!

29 вересня був для нашої команди дуже насиченим та яскравим днем. Саме в цей день ми отримали нагороди за участь в Міжнародній премії Heimtextil для текстильних декораторів країн СНД, в якій наші роботи посіли почесне 2 місце в категорії «Реалізовані проекти текстильного оздоблення комерційного об’єкту», це:

  • «Мамині обійми»,
  • «В його голосі золото загорнуто в оксамит…»,
  • «І відчинив ворота царський палац».

Хочемо ще раз подякувати всім за добрі слова, за велику підтримку та допомогу на кожному етапі! Це для нас дуже важливо! Особлива подяка пані Ірині Сосницькій, адже саме вона була ініціатором Першого національного конкурсу "ТОП-100 текстильних декораторів України 2021", в якому наші проекти теж були відмічені почесними призовими місцями. Саме вона стала для нас тією рушійною силою, що заохотила прийняти участь в таких престижних конкурсах та отримати визнання не лише в рідній країні, а й далеко за її межами! Щиро дякуємо за невичерпний ентузіазм, завзяту працю, жагу прекрасного на кожному кроці!

Вдячні всім за нашу спільну перемогу! Адже саме завдяки вашій підтримці ми знаходимо в собі сили й натхнення не просто працювати, а створювати справжні текстильні дива, які будуть тішити замовників багато років, додаючи їх оселям справжнього стилю, комфорту, затишку!

Світлини та описи конкурсних робіт можна знайти в розділі Наші проекти

https://kalina-design.com.ua/portfolio.

Отримання нагород за участь в Міжнародній премії Heimtextil!
Читайте також