ua ru EN

29! Сьогодні нам виповнилося вже 29 років!

29! Сьогодні нам виповнилося вже 29 років!

Так швидко плине час, а разом з ним змінюються модні течії та тенденції текстильної галузі, з'являються нові тканини та технології, в нашу дружню команду приходить талановита молодь, і все це змінює і зміцнює рідну "Калину". 

Велике серце компанії зростило цілу плеяду талановитих майстрів, професіоналів світового рівня. Ми відшили безліч найрізноманітніших текстильних виробів - від серветок, рушників та скатертин до ексклюзивних штор для найвідоміших установ країн всього світу. Ми опанували найтонші технологічні підходи зі створення затишку й комфорту в оселях, ділову стилістику офісів, музейну велич інтер'єрного дизайну з відновленням пам'яток української історії. Найбільшою нашою гордістю завжди була й буде надалі робота в Маріїнському палаці, де проходять державні заходи. Ми створюємо комфорт та затишок своїми виробами і прославляємо на весь світ надзвичайний український колорит. Ми - це історія становлення галузі в країні.

Що ж тепер? Звісно, "Калина" не стоїть на місці. Придбаємо модернове обладнання, невпинно вчимося, шукаємо нові шляхи. З великою радістю та гордістю за свої роботи ми приймаємо участь у конкурсі "ТОП текстильних декораторів України", що проводиться Асоціацією текстильних декораторів та дизайнерів України. Маємо багато сильних молодих конкурентів попри свій 29-річний досвід, але маємо й всі шанси перемогти! Бажайте успіху, будемо вдячні!

Велика шана і подяка незмінному керівнику, людині щирого серця та легкої вдачі, Ніні Іванівні Примі! Велика шана дорогим колегам і працівникам! Подяка всім замовникам за довіру!

29! Сьогодні нам виповнилося вже 29 років!
Читайте також