ua ru EN

Звітуємо з архітектурного конкурсу "Інтер'єр року 2021"

Ви певно помітили, що в цьому році ми ведемо доволі активне соціальне життя. Місяць червень не став виключенням! Нещодавно відбулося фінальне голосування та нагородження переможців Всеукраїнського щорічного архітектурного конкурсу "Інтер'єр року 2021". 

Цей архітектурний проект - неймовірна можливість для талановитих та амбіційних архітекторів і дизайнерів, конкурс спрямований на підвищення професійного рівня українських творців та й загалом - престижу цієї професії! А також це гарний шанс заявити про себе за допомогою креативних робіт. 

Нагородження відбувалось у декількох номінаціях з трьома призовими місцями у кожній, тож переможців було багато - і це чудово! Саме такі проекти надихають творити та мати можливість бути поміченими!

Ми раді повідомити, що стали частинкою такої важливої події - завдяки шановній Ксенії Латій змогли поділитися з учасниками та гостями івенту своїм баченням ролі текстилю в сучасному дизайні інтер’єру. І трохи розказати про нас - адже ми відшиваємо не лише преміальний сегмент текстилю, а пропонуємо рішення для різних бюджетів та стилів і дуже любимо працювати з дизайнерами та архітекторами!

Звітуємо з архітектурного конкурсу "Інтер'єр року 2021"
Читайте також