ua ru EN

Хто такий текстильний декоратор?

Уявімо, що ви прийшли в гості до нових сусідів. Наче все є – модні шпалери, меблі, освітлення, декор. Але візерунки не ладять між собою, кольори замість доповнювати один одного кричуще забирають увагу кожен сам на себе, меблі неначе з різних стилів – помпезне крісло й мінімалістичне ліжко, світильники геть з різних епох. Й ми точно пам’ятаємо про еклектику (можливо, був якийсь-там задум в цьому поєднанні), але ж НЕ стильно, НЕ вишукано, а головне - НЕ комфортно.

Зустрічаємо подекуди й текстиль, що НЕ пасує до дизайну інтер’єру, як то:

- класичні штори з ламбрекеном оздоблюють яскраву дитячу кімнату,

- різнобарвні візерунки тканини на шторі грайливо виглядають з брутальної кімнати в лофті,

- весела шовкова завіса оформила ну суто чоловічий, і дуже лаконічний кабінет.

Уявили? Брррр…. А ми бачили. Іноді так складаються обставини – наприклад, хазяї помешкання ремонт зробили, а штори лишили. Старі. Не пропадати ж. Або ж попався на шляху не дуже сумлінний продавець штор, в якого було трохи тканини в запасі. Не пропадати ж. Всяке буває…

А от виправити ситуацію, правильно підібрати тканини для штор та гардин, запропонувати текстильне оздоблення – покривала та декоративні подушки, постільну білизну, скатертини та раннери, серветки до столу та багато іншого – професійно, вправно, у стилі вашого помешкання й життя допоможе саме текстильний декоратор.

Створити єдину візуальну концепцію всього помешкання непросто. Багато знань та досвіду потрібно мати, щоб всі деталі складали єдиний ансамбль, такий великий гарний пазл, де кожна частина на своєму місці, але всі вони дуже важливі. Замало гарного смаку. Тільки багаторічний досвід у поєднанні із знаннями, вишуканим смаком, розумінням задуму дизайнера їнтер’єру, бажанням чути свого клієнта та професійністю допоможуть декоратору створити комфортний простір, в якому вам буде зручно жити, творити, любити.

Пишаємося своїми текстильними декораторами – Іриною та Оленою. В кожної з них понад 17 років досвіду в цій галузі. Приїжджайте, знайомтесь, запрошуйте в гості, все інше вони зроблять без зайвих слів та зусиль – легко, невимушено, професійно!

Хто такий текстильний декоратор?
Читайте також