ua ru EN

Як вибрати тканину для штор?

Насамперед ви повинні прийняти важливе рішення: штори вам потрібні, аби підкреслити вишуканість приміщення та додати комфорту чи просто, щоб щось висіло на вікні та збирало пил?

Якщо вам до душі перший варіант, тоді ми пропонуємо вам рецепт створення ідеального житлового простору за допомогою штор. Основна роль в даному питанні відведена саме вибору тканини.

1. Особливості тканини

Ні для кого не стане секретом, що важкі велюрові штори будуть дивно виглядати на кухні. Наче зараз із-за них визирне Едіт Піаф і затягне «Padam, padam, padam». А от у спальні така сама тканина буде виглядати благородно і створить романтичну атмосферу. Перше правило вибору – доцільність.

2. Щільність

Якщо вранці до вас у віконечко ніжно просочується помірне світло, то ви можете обрати тканину для штор середньої щільності. Коли ж будинок просто потопає у сонячному промінні, піднімається температура в приміщенні, родичі мружаться більшу частину дня, то вам слід звернути увагу на щільну тканину, що дозволяє регулювати кількість світла у кімнаті.

3. Колір, фактура, дизайн

Візуальна складова вибору штор дуже важлива. Саме їх вигляд буде визначати наявність чи відсутність гармонії в інтер’єрі. Визначте загальну концепцію приміщення і згідно з нею підбирайте гамму кольорів.

Пам’ятайте: магічна трансформація простору доступна кожному, а чарівна паличка – це правильні штори. З задоволенням допоможемо вам зробити правильний вибір!

Як вибрати тканину для штор?
Читайте також