ua ru EN

DESIGNERS GUILD - один з улюблених брендів!

Один з наших улюблених брендів текстильних тканин - Designers Guild, ми часто говоримо про нього в наших соціальних мережах. Хочемо розказати вам (звісно, й показати – фотогалерея нижче) про дивовижну квіткову феєрію цього бренду, колекцію Veronese.

Розкішна краса венеціанських фресок XVI століття знайшла нове втілення в цій колекції тканин завдяки досконалому поєднанню кольорів, фактур та візерунків. Veronese – це ідеальне переплетіння сучасності та класики в м’яких нейтральних тонах з відтінками фісташкового, ванільного, рожевого та блакитного. Малюнки нанесені методом цифрового друку на пом’якшену лляну або бавовняну основу, ці тканини ідеально підходять для штор, декоративних подушок, покривал.

Коштовними перлинами колекції стали принти Veronese та Veronese Naturale. Надзвичайний вінтажний букет із троянд на фоні старовинного малюнку фрески в дамаському стилі запропоновано в двох розкішних відтінках.

Цей вишуканий дизайн не може лишити нікого байдужим. Так і хочеться поринути в той самий сад, де ростуть ці троянди, торкнутися їх, побачити ранкові крапельки роси, відчути їх духмяний аромат, і так завмерти, насолоджуючись миттю…


Вся квіткова колекція - справжнє диво, вона вміщує багато тканин із реалістичними зображенням прекрасних, майже казкових квітів:

Peonia Grande – величні та гарні півонії, настільки реалістичні, як на щойно зроблених фотографіях найвищої якості. Легкий та невимушений малюнок, від якого складається враження, що художник просто пройшовся чарівним пензлем по тканині.

Millefiori – витончені квіти намальовано вручну в ніжних акварельних тонах. Малюнок виконаний в стилі венеціанського скла, весь декор ретельно зібраний з багатьох тонких елементів.

Tourangelle – розкішні півонії та троянди зображені на прохолодному, та водночас, мальовничому сірому фоні. Новий стиль флористики полягає у фотореалістичній деталізації.

Carrara fiore grande – великі бутони троянд у природних тонах на тлі карарського мармуру. Два зображення вічного – квіти та камінь.

Carrara fiore – розкішний мармур став благородним фоном для ілюзії старовинних троянд. Що може бути більш класичним?

Arlecchino – цікаве поєднання різних фактур. Романтичні квіти та текстурні ефекти накладено на основу з геометричним орнаментом.

Peonia lino – ще один неймовірний дизайн – розпис незрівнянних півоній, що тільки-но розцвіли, із збереженням фотореалізму.

Peonia – майже фотографічна якість майстерного розпису чарівних півоній. Чи бачили ви більш прекрасні квіти?

Marietta – хвилююче зображення прекрасних квітів в їх натуральній красі. Сади Італії стали джерелом натхнення для цього малюнка з великою кількістю окремо створених деталей.


Венеціанська архітектура надихнула художників Designers Guild на створення геометричних дизайнів:

Foscari fresco – лаконічний орнамент, класичний дизайн, що нагадує старовинні стіни, вкриті штукатуркою та оздоблені фресками. Завжди актуальний.

La rotunda – незвичайний фактурний ефект створюють широкі декоративні смуги, вони виглядають, як патина на дивовижних стінових фресках.

Barchessa – архітектура Венеції надихнули митців на цей принт. Він складається з геометричних фігур і відрізняється від інших багатошаровим текстурним ефектом, що нагадує фасади ошатних вілл.

Brera gessato – тонкі чорні смуги відтіняють красиві кольорові блоки. Дивовижно м’яка, але міцна тканина для оббивки меблів.


За що ми любимо цей бренд? За виняткову вишуканість, за стриманість ліній та надзвичайно яскраві барви, за квіткові мотиви й лаконічні геометричні принти, за те, що кожен гурман знайде саме свій декор серед цього різнобарв’я. І, звісно, за його неперевершену якість.

DESIGNERS GUILD - один з улюблених брендів!
Читайте також